Louise van Ginneken - Senior Consultant
Het geeft me veel voldoening om het beste menselijk kapitaal op de juiste plek in een organisatie te mogen verzorgen!
Mijn achtergrond
Al vanaf het prille begin van mijn carrière kom ik bij de meest uiteenlopende organisaties over de vloer. Dit heeft me in veel gevallen een bijzonder kijkje achter de schermen gegeven en mijn interesse en nieuwsgierigheid naar verschillende organisaties en branches gevoed. Daarnaast ben ik van nature erg leergierig; ik leer met name graag van en óver mensen.
Het samenbrengen van organisaties en mensen is voor mij dan ook echt ‘The best of Both Worlds!’
Wat kan ik voor jou betekenen?
Als consultant bemiddel ik bij arbeidsvraagstukken in de Zorg. Hierbij kan de vacature, maar óók een kandidaat het vertrekpunt zijn: gemotiveerde werknemers, specialisten in hun vakgebied, die vanuit een positieve motivatie een volgende stap in hun carrière overwegen.
Daarnaast houd ik me bezig met projecten die erop gericht zijn om de tekorten in de gezondheidszorg effectief en duurzaam het hoofd te kunnen bieden.